przestronne i słoneczne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie i najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 496 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 1,99 mln zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2016 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 8 652 zł/mkw. przy metrażu 230 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa od pierwszego spojrzenia swoim przepięknym ogrodem z iglakami i drzewami owocowymi. Dla relaksu w ogrodzie zawieszono hamak. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: taras + pokój dzienny + barek +  kuchnia + pokój + gabinet + łazienka z wc + spiżarnia + przedpokój + garderoba + wiatrołap + kotłownia + pomieszczenie gospodarcze + garaż
KONDYGNACJA 1: pralnia + pokój kąpielowy + toaleta + balkon + 5 garderób + taras + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w wiele zaawansowanych technologii, jak np.:
– ogrzewanie podłogowe
– centralne odkurzanie
– system alarmowy z czujkami
– rolety antywłamaniowe z systemem zamykania za pomocą smartfona.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją lokalizacją w przepięknej okolicy, bliskiej odległości od parku, a także w otoczeniu rozbudowanej infrastruktury: szkoła, sklepy, lokalu usługowe, plac zabaw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16204)

Kontakt:
e-mail: e.kaczor@wgn.pl