slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży nad morzem

Rezydencja do sprzedaży nad morzem

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 3,39 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 480 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 264 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy dwadzieścia pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2011. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 063 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia swoją atrakcyjną lokalizacją raptem 800 metrów od plaży. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy bogatą infrastrukturę wczasowo-turystyczną, a także liczne punkty usługowe, sklepy etc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale, ponieważ znakomicie nadaje się na działalność komercyjną: pensjonat. Sprzyja temu nie tylko wspomniana wcześniej lokalizacja, ale też przemyślany rozkład pomieszczeń:
KONDYGNACJA ZERO:
apartament dla właściciela;
– 5 pokoi 3- i 4-osobowych z łazienkami;
KONDYGNACJA JEDEN:
– 9 pokoi 3-i 4-osobowych z łazienkami;
– 2 kuchnie;
KONDYGNACJA DWA:
– „open space” na cele rekreacyjne dla gości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1270)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl