slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 175 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,5 mln zł (8 571 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 6 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2015 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca przede wszystkim eleganckim, wysmakowanym wnętrzem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + garaż + sień/wiatrołap + pokój + łazienka + kuchnia + salon; PIĘTRO:
– sypialnia;
– 2 łazienki;
– garderoba;
– 3 pokoje;
– balkon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się przepiękną, zadbaną działką z uroczym stawem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również fenomenalną lokalizacją w uroczej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Kupuj bezpiecznie – kupuj za pośrednictwem licencjonowanego pośrednika: nr licencji zawodowej 18950. Wysyłając do nas zapytanie, akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisane w tym dokumencie, a także wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego i na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN Nieruchomości w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (079-2561)

Kontakt:
e-mail: skowronska@wgn.pl