slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Orihuela)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Orihuela)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Orihuela (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 77 m2, a także ciekawą ceną 1 270 128 zł (cena w zależności od aktualnie obowiązującego kursy walut EUR/PLN). Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie trzech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 200 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 16 495 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim wspaniałym ogrodem, słonecznym tarasem, a także prywatnym basenem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje unikatową lokalizacją blisko plaży. To teren niezwykle elitarnej inwestycji mieszkaniowej, gdzie deweloper w planach dodatkowo wybuduje:
– nowoczesny klub;
– bar dla smakoszy;
– bar z szampanem;
– bar sushi;
– boisko do piłki nożnej;
– hotel SPA;
– sztuczną plażę;
– kort tenisowy.
W częściach wspólnych osiedla znajdziemy z kolei:
– bary;
– restauracje;
– kręgielnie;
– supermarket;
– korty do gry w padle.
Na wyciągnięcie ręki mamy także prestiżowe pole golfowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje swoim domownikom zapierające dech w piersiach widoki na okolicę. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się również widnym, słonecznym i jasnym wnętrzem:
– łazienka;
– kuchnia;
– patio;
– solarium na dachu;
– 2 sypialnie;
– salon;
– jadalnia.

WGN dba o wszystkie formalności związane z zakupem. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-620)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl