slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży nad morzem

Rezydencja do sprzedaży nad morzem

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w nad morzem (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,89 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 218,25 m2 powierzchni posadowiona na działce 510 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2024. Standard deweloperski. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 660 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż to nie tylko doskonałe miejsce do życia w fantastycznej scenerii polskiego morza, ale również wspaniała okazja inwestycyjna lub świetny pomysł na tak zwany „drugi dom”. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona w szereg przemyślanych rozwiązań:
– stropy w sypialni na wysokości 3 m;
– dachowe świetliki tunelowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wykonana z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują trwałość i estetykę. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ciekawą lokalizacją na nowo wybudowanym osiedlu, które łączy elegancję z funkcjonalnością, a dodatkowo zostało zaaranżowane tak, aby zapewnić przyszłym właścicielom maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana w amerykańskim stylu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1827)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl