slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 270 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,35 mln zł (5 tys. zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2009 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca fantastyczną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Nieopodal niezbędne do codziennego życia sklepy, apteki, punkty usługowe, placówki bankowe, szkoły, przedszkola, baseny, bankomaty itp. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się pieczołowicie wypielęgnowaną działką. Luksusowa rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu. Zawdzięcza to licznym, energooszczędnym rozwiązaniom, jak np. instalacja fotowoltaiczna czy przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom zarówno wysoki standard życia w komforcie i wygodzie, jak i bezpieczeństwo (monitoring/alarm + domofon + antywłamaniowe szyby typu P4 + sterowane elektrycznie rolety zewnętrzne). Wyposażenie ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż i meble mogą pozostać w uzgodnionej cenie. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca komfortowym wnętrzem zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami, gdzie mamy:
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + wiatrołap + hol + jadalnia + taras + kuchnia + wc + sypialnia + śluza + 2 pokoje + dwustanowiskowy garaż + kotłownia + łazienka;
KONDYGNACJA 1: pralnia + hol + 2 pokoje + nieużytkowy strych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży utrzymana i wykończona w bardzo wysokim standardzie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład kompleksu zabudowań wraz z:
– drewnianym budynkiem niemieszkalnym o wymiarach 8,5 m x 5,5 m;
– wiatą/zadaszeniem o wymiarach 8,5 m x 4,5 m;
– działką o pow. 3000 mkw.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt mailowy. Cena ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż pozostaje wciąż do uzgodnienia. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-1333)

Kontakt:
e-mail: d.gizeweter@wgn.pl