slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Zielonej Górze (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 838 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 120 m2 powierzchni posadowiona na działce 547 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2008. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 983 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana wieloma nowoczesnymi technologiami, jak np. instalacja fotowoltaiczna (3,375 kW). Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu. Rodziny posiadające samochód docenią garaż na posesji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się również wytwornym wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia:
– 2 sypialnie;
– taras;
– wc;
– łazienka;
– pokój dzienny;
– kuchnia;
– przedpokój.
Dodatkowo na użytkowym poddaszu istnieje możliwość stworzenia pokoju + łazienki.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje starannie utrzymaną działką i urzekającą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Pomagamy bezpłatnie w załatwieniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-317)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl