slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Opole (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Opole (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Opola (opolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 920 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 225 m2 powierzchni posadowiona na działce 645 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 089 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o olbrzymim potencjale oraz dużych możliwościach aranżacyjnych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przeszła kapitalny remont, kiedy to m.in. położono nowe podłogi, dodano nowe ściany, wymieniono dachówki, okna, stropy oraz wszystkie instalacje elektryczne, wodne i kanalizacyjne. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży uważana jest na lokalnym rynku nieruchomości za prawdziwą perłę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia urzekającą architekturą a’la kamienica. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Przy konieczności finansowania zakupu luksusowej rezydencji kredytem zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-955)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl