slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z licznych pokoi w dobrze skalkulowanej cenie 2,992 mln zł. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na czterech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 1 171 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 194 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży estetycznie odremontowana i gwarantująca życie na europejskim poziomie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w wiele nowoczesnych rozwiązań, jak np. światłowodowy internet. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z zawartym w cenie wyposażeniem (do uzgodnienia).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy komfort, ale także bezpieczeństwo. Za to pierwsze odpowiada m.in. wentylacja mechaniczna, natomiast gwarancją bezpieczeństwa jest instalacja alarmowa plus domofon. Majętne osoby posiadające więcej samochodów ucieszy dwadzieścia miejsc postojowych przed budynkiem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca olbrzymim potencjałem komercyjnym z przeznaczeniem pod różnego rodzaju działalność gospodarczą.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3760)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl