slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Pałac do sprzedaży Wielkopolska

Pałac do sprzedaży Wielkopolska

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy pałac na sprzedaż w Wielkopolsce. Ekskluzywny pałac do sprzedaży poszczycić się może ogromną powierzchnią 557 m2 i doskonale zagospodarowaną działką 9 000 m2. We wnętrzu oferowanego na sprzedaż luksusowego pałacu znajdziemy liczne pokoje i pomieszczenia na czterech kondygnacjach. Ekskluzywny pałac do sprzedaży dedykowany jest klientom z najgrubszym portfelem szukającym życia na królewskim poziomie oraz prestiżu. Luksusowy pałac na sprzedaż wybudowany z najlepszej klasy materiałów. Cena ekskluzywnego pałacu do sprzedaży ustalona została na 2,57 mln zł. Na koniec warto podkreślić nie mniej atrakcyjną cenę za metr kwadratowy wynoszącą 4 614 zł/m2.

Luksusowy pałac na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na królewskim poziomie w otoczeniu wygód, komfortu i luksusów (m.in. ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywny pałac do sprzedaży otoczony jest zadbanym i wypielęgnowanym parkiem z dojrzałą, różnorodną roślinnością. Na działce znajdziemy także duży, malowniczy staw. Luksusowy pałac na sprzedaż jest częściowo podpiwniczony z dodatkową powierzchnią poddasza do zagospodarowania.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem z następującym układem pomieszczeń:
CZĘŚĆ PRAWA: pralnia + wc + 3 pomieszczenia kuchenne + 8 łazienek + 8 pokoi gościnnych;
CZĘŚĆ LEWA: wc + łazienka + kuchnia + 3 pokoje + 2 sale balowe.

Luksusowy pałac na sprzedaż zachwyca ogromnym potencjałem komercyjnym – perfekcyjnie nadaje się pod:
– reprezentacyjną siedzibę firmy;
– pensjonat;
– stylowy hotel;
– prywatną rezydencję.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży wyróżnia się swoim starannie odremontowanym wnętrzem z zachowaniem dbałości o każdy detal. Luksusowy pałac pochodzi z XIX wieku. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego pałacu do sprzedaży koniecznie należy dopisać unikatową lokalizację w otoczeniu przepięknej puszczy. Ekskluzywny pałac do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Zainteresowanych zakupem luksusowego pałacu zapraszam do kontaktu.  Przy transakcji zakupu ekskluzywnego pałacu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-604)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl