slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Pilar de la Horadada)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Pilar de la Horadada)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Pilar de la Horadada (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 116 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 593 300 zł (13 735 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 172 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2023 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności nowoczesną architekturą, wysmakowanym stylem i przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń: solarium + 3 łazienki + salon + 3 sypialnie + kuchnia. Niesamowicie okazale prezentuje się wypielęgnowany ogród. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia mieszkańcom niezapomniane widoki z okien i tarasu na okolicę. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją rewelacyjną lokalizacją na terenie prestiżowego kompleksu mieszkalnego blisko plaży. Rodziny posiadające samochód docenią parking. Nowi lokatorzy będą mieli możliwość korzystania z wielu znajdujących się w częściach wspólnych osiedla atrakcji, jak np.: baseny, rozległe tereny zielone. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. WGN zajmie się także obsługą najmu ekskluzywnej rezydencji. Posiadamy bogatą ofertę nieruchomości w Hiszpanii. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9684)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl