nowoczesny wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 3 510 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 1 200 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2019 roku. sześć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1,39 mln złotych, wygodny metraż 396 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń z podziałem na kondygnacje:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenia piwniczne
KONDYGNACJA 0: dwustanowiskowy garaż + łazienka + przedpokój + gabinet + pokój gościnny + jadalnia + salon + kuchnia + hol
KONDYGNACJA 1: siłownia + pokój sportowy + pralnia + pokój kąpielowy + 3 sypialnie + przedpokój
KONDYGNACJA 2: pracownia + pokój relaksu + strych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w znakomitej lokalizacji, w uroczej okolicy, w otoczeniu lasów. Blisko szkoła, przedszkole, policja, sklep. Dogodny dojazd do autostrady A4. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest całkowicie umeblowana i gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie zarówno bezpieczeństwa i wygody. Troszczy się o to zaawansowany system alarmowy, klimatyzacja, siłownia i letni taras). Dodatkowo dotychczasowy właściciel przygotował miejsce na taras zimowy lub SPA.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16206)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl