slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 249 m2, a także ciekawą ceną 1,5 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej, komfortowej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1996 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie siedmiu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 209 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 6 024 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca przepiękną, nowoczesną architekturą, doskonale zagospodarowaną działką z licznymi nasadzeniami krzewów ozdobnych, kwiatów i drzew. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje duży, dwustanowiskowy garaż. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest stojący na działce budynek gospodarczo-usługowy, co nie tylko podnosi atrakcyjność oferty, ale sprawia, że jest to świetna propozycja inwestycyjna.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może eleganckim, wytwornym wnętrzem wykończonym na światowym poziomie:
NIŻSZY POZIOM: kotłownia + pomieszczenie gospodarcze
ŚRODKOWY POZIOM: kuchnia + sypialnia + łazienka + garderoba + hol + 3 pokoje
WYŻSZY POZIOM: 2 sypialnie + garderoba + pomieszczenia strychowe + łazienka + pokój.

Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostaje wciąż do uzgodnienia ze zdecydowanym kupującym. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-3077)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl