slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Żagań(okolice)

Rezydencja na sprzedaż Żagań(okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Żagania (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 950 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 114 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 700 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 333 zł/m2, rozkładem pomieszczeń na jednej kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym biznesmenom, którzy chcieliby mieszkać i pracować pod jednym dachem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale komercyjnym wraz z opcją dokupienia hali produkcyjno-magazynowej z zapleczem socjalno-biurowym (dodatkowo płatne). Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoim eleganckim i wytwornym wnętrzem zaaranżowanym na jednej kondygnacji: kotłownia + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + 3 sypialnie + pokój dzienny + kuchnia + garderoba/pralnia + hall + wiatrołap.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa. Mamy tu, dla przykładu, rozprowadzoną sieć ogrzewania podłogowego. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5659)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl