slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (11 780 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 072 m2, a także ciekawa cena 2 250 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1930 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 191 m2. Rynek pierwotny/wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 4 pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja idealna dla konesera. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w najbardziej elitarnej dzielnicy miasta. Na wyciągnięcie ręki szkoła i przedszkola. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum, jak i Węzła Bielańskiego i autostrady A4. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale – doskonale nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale również pod inwestycję (wynajem).

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wpisana została do Gminnej Ewidencji Zabytków jako dom na osiedlach robotniczych. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PODPIWNICZENIE:
– pomieszczenia gospodarcze
– pralnia
– suszarnia
PARTER:
– pokój dzienny
– taras
– kuchnia
– sypialnia
– 2 garderoby
– łazienka
PIĘTRO:
– 2 sypialnie
– łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działką z wieloma nasadzeniami i starodrzewem. Znajdziemy tu również studnię oraz samodzielny budynek (garaż + pomieszczenie gospodarcze). Polecam i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont ekskluzywnej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także zasady Kodeksu Etyki Zawodowej. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16295)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl