po lewej salon z kominkiem, po prawej komfortowy pokój w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,05 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 249 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 209 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1996. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 217 zł/m2, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa nowoczesną architekturą, perfekcyjnie utrzymaną działką z wieloma nasadzeniami kwiatów, drzew i krzewów ozdobnych. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy duży, dwustanowiskowy garaż. Praktycznym rozwiązaniem jest stojący na działce budynek gospodarczo-usługowy. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA -1:
– pomieszczenie gospodarcze
– kotłownia
KONDYGNACJA 0:
– garderoba
– kuchnia
– hol
– sypialnia
– 3 pokoje
– łazienka
KONDYGNACJA 1:
– pomieszczenia strychowe
– 2 sypialnie
– łazienka
– garderoba
– pokój.

Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega negocjacji. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-3077)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl