slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 220 m2, a także ciekawą ceną 1,299 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2014 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie sześciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 998 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 905 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż daje niesłychane poczucie bezpieczeństwa, czego gwarancją są antywłamaniowe rolety, instalacja alarmowa oraz monitoring. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym mieszkańcom również wysoki standard (klimatyzacji). Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż zawiera:
– meble i sprzęty w łazienkach
– stałe zabudowy szaf
– sprzęt AGD
– umeblowanie kuchni
– kompletne wyposażenie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoim przepięknym, komfortowym i wykończonym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem:
KONDYGNACJA ZERO: taras + jadalnia + hol + gabinet + pokój dzienny + kuchnia + łazienka z wc + kotłownia
KONDYGNACJA JEDEN: 3 łazienki + 4 sypialnie + hall.
Do luksusowej rezydencji na sprzedaż przynależy pomieszczenie gospodarcze. Bogate rodziny posiadające kilka aut zainteresuje trzystanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto przepięknie zadbaną działką z ogromną ilością zieleni (krzewy ozdobne, nasadzenia, drzewa). Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również ciekawą lokalizacją na peryferiach miasta. Prezentacja oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tylko po wcześniejszym umówieniu z agentem WGN.

Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. WGN Piotrków Trybunalski gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5621)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl