slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Tarnów (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Tarnów (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Tarnowa (małopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (2 163 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 600 m2, a także ciekawa cena 450 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 208 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca eleganckim projektem wnętrza z dbałością o każdy detal, co gwarantuje wysoki komfort życia. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM -1: komunikacja + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + pomieszczenie rekreacyjne + kotłownia
POZIOM 0: wiatrołap + komunikacja + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny
POZIOM 1: łazienka + komunikacja + pokój + sypialnia.
Domownicy mają ponadto zapewniony dostęp do pomieszczeń strychowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: licznych sklepów, ośrodka zdrowia, przedszkoli i szkół. Wisienką na torcie jest tu jednak unikatowa lokalizacja na wzgórzu i olbrzymi taras, z którego podziwiać można zapierające dech w piersiach widoki na góry i zieloną okolice.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2980)

Kontakt:
e-mail: filip@wgn.tarnow.pl