slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Chrzanów

Rezydencja na sprzedaż Chrzanów

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Chrzanowie (małopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 870 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 3 003 m2, a także ciekawa cena 1,8 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2000 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 369,6 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano osiem pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa imponującym i starannie wypielęgnowanym ogrodem oraz swoim olbrzymim potencjałem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się bowiem idealnie na prowadzenie w jej wnętrzu działalności gospodarczej, jak na przykład prestiżowa siedziba firmy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może także malowniczą lokalizacją w zielonej, cichej i spokojnej okolicy. Blisko stąd do lasu. Nowi lokatorzy jednakowoż nie muszą rezygnować z bogatej infrastruktury miejskiej w postaci wielu supermarketów, obiektów kultu religijnego, sklepów, szkół i przedszkoli. Lokalizacja zapewnia także dogodne połączenie z autostradą. Osoby zmotoryzowane na pewno docenią liczne miejsca postojowe:
– dwustanowiskowy garaż
– czterostanowiskowa wiata.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się komfortowym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
BUDYNEK NR 1 / POZIOM -1: pomieszczenia gospodarcze + sala bilardowa + winiarnia + garaż
BUDYNEK NR 1/ POZIOM 0: salon + kuchnia + łazienka z wc + garderoba + korytarz + taras + wiatrołap + spiżarnia + 3 pokoje + jadalnia
BUDYNEK NR 1/ POZIOM 1/2: strefa czytelnicza
BUDYNEK NR 1/ POZIOM 1: łazienka z wc + 3 sypialnie + garderoba
BUDYNEK NR 2/ POZIOM 0: łazienka z wc + ganek + kuchnia + spiżarnia + salon + strefa jadalniana
BUDYNEK NR 2 / POZIOM 1: taras + 3 pokoje + łazienka z wc + garderoba.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu dzięki między innymi fotowoltaicznej instalacji na dachu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona jest także w szereg innych nowoczesnych udogodnień, podnoszących komfort jej użytkowania (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe). Mamy tu również światłowodowy Internet. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z prywatną, wolno stojącą sauną.

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4605)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl