slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 164,6 m2, a także ciekawą ceną 639 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 823 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 882 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa nowoczesnym projektem wnętrza, wytwornością, a także funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
POZIOM ZERO: taras + spiżarnia + pokój + pomieszczenia pod działalność gospodarczą + salon + kuchnia + łazienka + hol
POZIOM JEDEN: kuchnia + łazienka + jadalnia + 2 sypialnie + salon + balkon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z widocznym na zdjęciach wyposażeniem (oprócz rodzinnych pamiątek). Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym mieszkańcom duży komfort, bezpieczeństwo i wygodę. Dbają o to między innymi:
– ogrzewanie podłogowe
– klimatyzacja
– monitoring.
W poczet zalet oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji warto zaliczyć także pieczołowicie wypielęgnowaną działkę z elementami małej architektury, jak np.:
– budynek do zabaw dla dzieci
– altana.
Właścicieli aut ucieszy na pewno, duży garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoją znakomitą lokalizacją w otoczeniu nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana kilkuosobowej rodzinie, która chce mieszkać na światowym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji, obsługę notarialną i pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji. Oferujemy kontakt z projektantem wnętrz, który pomoże w aranżacji tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (027-213)

Kontakt:
e-mail: a.banaszczyk@wgn.pl