slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 579 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 114 m2, a także ciekawa cena 1,25 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2020 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 190 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej, komfortowej kondygnacji, na której zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż kompletnie nowa i ekonomiczna w eksploatacji (wysokiej klasy instalacja fotowoltaiczna + rygorystyczne normy budynków pasywnych). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa stylowym i urządzonym z wyczuciem dobrego gustu wnętrzem: taras + kuchnia + pralnia + łazienka + 3 sypialnie + hol + gabinet + spiżarnia + salon + wc + garderoba + kotłownia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom nie tylko najwyższe poczucie komfortu i wygody (ogrzewanie podłogowe), ale również bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety). Zmotoryzowanych zainteresuje wiata garażowa na 2 samochody. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ponadto znakomitą lokalizacją przy lesie. Wokół elitarna zabudowa jednorodzinna. Cisza i spokój. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do popularnego wśród naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

WGN oferuje kompleksową pomoc przy kredytowaniu zakupu. Współpracujemy z doświadczonymi doradcami finansowymi. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne na www.wgn.pl. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5785)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl