slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4,5 tys. zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 2 100 m2, a także ciekawa cena 990 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1990 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 220 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się zjawiskową architekturą i kameralnym wnętrzem w stylu retro. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana własnoręcznie przez właściciela. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca malowniczą lokalizacją na peryferiach miasta. Do niewątpliwych atutów tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dopisać zadbaną działkę z nasadzeniami kolorowych roślin (choinek, modrzewia, kwiatów, drzew oraz innej roślinności). Funkcjonalnym rozwiązaniem jest z pewnością obecność na działce budynku gospodarczego + kojca dla psa.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wykończona z dbałością o każdy detal w eleganckim stylu:
POZIOM ZERO: kuchnia + jadalnia + korytarz + wc + przedpokój + gabinet + salon;
POZIOM JEDEN: garderoba + balkon + 3 sypialnie + łazienka + hol.
Zmotoryzowanych zainteresuje na pewno 2-stanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje domownikom wysoki stopień zarówno bezpieczeństwa (antywłamaniowe okna + instalacja alarmowa), jak i komfortu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży po wcześniejszym umówieniu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5978)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl