slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 250 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 168 m2 powierzchni posadowiona na działce 774 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1990. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 440 zł/m2, liczbą 3 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z przepięknym, dużym ogrodem obsadzonym różnymi roślinami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoim fantastycznie odremontowanym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji dzięki zastosowaniu licznych, nowoczesnych i energooszczędnych technologii, jak np. instalacja solarna, fotowoltaiczna, stacja uzdatniania wody. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno docenią murowany, 2-stanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaży olśniewa również swoją atrakcyjną lokalizacją blisko centrum, a jednak w cichym i spokojnym punkcie. Nieopodal przedszkole, szkoła, ośrodek zdrowia, sklepy, punkty usługowe. W okolicy dominuje prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
W PRZYZIEMIU: pralnia/łazienka + kotłownia + pomieszczenie gospodarcze + garaż;
PARTER: salon + kuchnia + jadalnia + wc + przedpokój + wiatrołap + balkon;
PIĘTRO I: 3 pokoje + łazienka + balkon.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi), ale i komfortu.

Klienci naszego biura objęci są programem lojalnościowym firmy Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów i materiałów do przeprowadzenia prac modernizacyjnych lub remontu nowo nabytej nieruchomości. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Więcej informacji udzielę drogą mejlową oraz/lub w czasie prezentacji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (064-37)

Kontakt:
e-mail: z.grzembka@wgn.pl