przepiękna bryła luksusowej rezydencji na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 270 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 600 tys. zł (2 222 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 7 300 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1986 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca od pierwszej prezentacji malowniczym ogrodem pełnym okazałych nasadzeń oraz elementami małej architektury, jak np. budynek gospodarczy, garaż, strefa mieszkalna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z:
PIERWSZEGO POZIOMU: garaż + kuchnia + hol + pomieszczenia gospodarcze
DRUGIEGO POZIOMU: łazienka z wc + salon + 2 pokoje + hol
TRZECIEGO POZIOMU: łazienka z wc + 3 pokoje + hol.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-3593)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl