widok od strony tarasu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Polanica-Zdrój

Rezydencja do sprzedaży Polanica-Zdrój

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Polanicy-Zdroju (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie 7 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 1620 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 1 490 000 zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na 2 kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2007 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 4 693 zł/mkw. przy metrażu 317, 5 mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w jednym z najbardziej urokliwych zakątków miasta, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim bawarskim designem z dbałością o elementy dekoracyjne i budowlane. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba m.in. ogrzewania: podłogowe i nowoczesny monitoring + ochrona.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: część dzienna i gościnna: pokój dzienny + kuchnia + jadalnia + gabinet + pokój gościnny + łazienka + główny hall + komunikacja + wiatrołap
I KONDYGNACJA 1:
część prywatna: główna sypialnia + taras + pokój kąpielowy + garderoba/łazienka + wc + sypialnia + osobny apartament (pokój dzienny z aneksem kuchennym, przestronna łazienka, sypialnia z balkonem) + pomieszczenie gospodarcze (zaaranżowana pralnia). Dla osób posiadających samochód przewidziano 2-stanowiskowy garaż. Z okien rozpościerają się imponujące widoki na panoramę okolicznych wzgórz, pasma Sudetów, w tym widok w kierunku Czarnej Góry. Wokół przepiękne lasy. Polecam i zapraszam na prezentację tek ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16202)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl