urządzone ze smakiem wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Łódź (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Łódź (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Łodzi (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2008 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z sześciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 231 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 978 999 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 303 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 480 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją w uroczej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów (w szczególności osób szukających piękna, elegancji, ciszy i spokoju). Rozkład pokoi a także pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
NIŻSZY POZIOM: garderoba + wc + salon + pokój gościnny + taras + kotłownia + kuchnia + łazienka + spiżarnia + jadalnia
POZIOM 1: pokój kąpielowy + gabinet + pokój + 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka swoim ogrodem z licznymi nasadzeniami. Komfort użytkowania luksusowej rezydencji na sprzedaż podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Na straży bezpieczeństwa stoją solidne, antywłamaniowe rolety. W ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zainstalowany jest ponadto centralny odkurzacz.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt mailowy. Zapewniamy także kompleksową obsługę. Na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-103)

Kontakt:
e-mail: a.czekalska@wgn.pl