okazała bryła ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Portugalia (Madera, Porto da Cruz)

Rezydencja do sprzedaży Portugalia (Madera, Porto da Cruz)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Madera, Porto da Cruz (Portugalia). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (7 730 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 2 700 m2, a także ciekawa cena 1 700 625 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2001 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 220 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z opcją zamiany na ekskluzywny apartament, ziemię lub inną nieruchomość na angielskiej wyspie kanałowej Jersey.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją fantastyczną lokalizacją nad Oceanem Atlantyckim, gdzie panuje subtropikalny klimat gwarantujący latem temperatury rzędu +24 st. C., a zimą +19 st. C. Okolica uchodzi za niezwykle bezpieczną, cichą i spokojną. Z okien i tarasu oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji rozpościerają się imponujące widoki na ocean i panoramę miasta. Ogromną zaletą jest również zagospodarowana działka, gdzie wydzielono miejsca do grillowania z piecem opalanym drewnem, 2 tarasy, a także kawałek ziemi pod ekologiczną uprawę. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią trzystanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o lukratywnym wynajmie. Warto zaznaczyć, że w jej wnętrzu wydzielona została część pomieszczeń pod niezależny, luksusowy apartament do wynajęcia z prywatnym wejściem. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa także swoim bajecznym ogrodem.

Gwarantujemy pomoc prawną i organizacyjną. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (031-291)

Kontakt:
e-mail: e.syrenicz@wgn.pl