nowoczesna bryła ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 690 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 221 m2 powierzchni posadowiona na działce 3 000 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 122 zł/m2, jedną kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta lubianym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych rodzin ceniących luksus, prestiż, ciszę i bliskość przyrody z jednoczesnym dostępem do pełnej, miejskiej infrastruktury. na miłośników dwóch kółek czekają pobliskie ścieżki rowerowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją zadbaną i w całości ogrodzona działką, gdzie znajdziemy liczne nasadzenia krzewów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w malowniczej lokalizacji pod lasem. Szybki dojazd do Wrocławia umożliwią trasy szybkiego ruchu S5. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się nowocześnie zaprojektowanym i funkcjonalnym wnętrzem z podziałem na część nocną i dzienną. Znajdziemy tu: taras + 2-stanowiskowy garaż + 2 pomieszczenia techniczne + pralnię + 2 garderoby + wc + łazienkę + 2 pokoje gościnne + łazienkę + garderobę + sypialnię + spiżarnię + kuchnię + pokój dzienny. Dużym udogodnieniem jest na pewno powierzchnia na strychu, którą można zagospodarować i przeznaczyć np. na strefę fitness.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż jest obecnie w fazie budowy zgodnie z zamieszczoną wizualizacją. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji. Przy konieczności finansowania zakupu luksusowej rezydencji kredytem, gwarantujemy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-846)

Kontakt:
e-mail: m.przystawska@wgn.pl