slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań

Rezydencja do sprzedaży Poznań

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,28 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 211 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 222 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2002. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 066 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim komfortowym wnętrzem z podziałem na 2 strefy:
– wypoczynkowo-jadalniana;
– sypialnianą.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 1: łazienka + powierzchnia użytkowa + 2 pokoje + klatka schodowa;
KONDYGNACJI 0: korytarz + jadalnia + spiżarnia + pralnia + 3 sypialnie + łazienka + hall/wiatrołap + salon + kuchnia + wc + hall.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje domownikom komfort (światłowód) oraz bezpieczeństwo (instalacja alarmowa). Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy zaliczyć fantastyczną lokalizację gwarantującą szybki dojazd do centrum, na autostradę A2 oraz obwodnicę autostradową S11. W pobliżu znajdziemy wielkie centra handlowe + dyskonty popularnych sieci + markety, sklepy + wykwintne restauracje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca znakomitą lokalizacją w otoczeniu nobilitującej zabudowy jednorodzinnej i biznesowej.

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. WGN pomaga bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji, a także możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kilkunastu banków. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-96)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl