slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór do sprzedaży Toruń (okolice)

Dwór do sprzedaży Toruń (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy dwór na sprzedaż w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny dwór do sprzedaży imponuje swoją konkurencyjną ceną 1,56 mln zł, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 5,2 tys. zł/m2. Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca swoim funkcjonalnym metrażem 300 m2 na okazałej działce liczącej 67 200 m2. Wnętrze luksusowego dworu na sprzedaż składa się z dziesięciu pokoi rozłożonych na trzech kondygnacjach. Ekskluzywny dwór do sprzedaży adresowany jest do najbardziej majętnych i wymagających klientów, którzy docenią nie tylko najwyższej klasy materiały wykończeniowe i królewski poziom życia, jakie on gwarantuje, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa.

Luksusowy dwór na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny dwór do sprzedaży zachwyca bajkową lokalizacją w otoczeniu lasów, jezior i kąpielisk. W okolicy nie brakuje typowo miejskiej infrastruktury, jak: kina, supermarkety, restauracje, obiekty sportowe, apteki, szpital, szkoły, kościoły, sklepy. Na wielbicieli ruchu na świeżym powietrzu czekają ścieżki rowerowe. Okolica uważana jest za spokojną i cichą.

Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca starannie zadbaną działką z 2 dużymi stawami. Ekskluzywny dwór do sprzedaży imponuje klimatycznym wnętrzem rodem z minionej epoki (2 tarasy, 10 pokoi, siłownia, boksy dla koni, grillowa altana, budynek garażowy). Luksusowy dwór na sprzedaż doskonale nadaje się także na działalność komercyjną (pensjonat). Ekskluzywny dwór do sprzedaży adresowany do najbardziej zamożnych klientów i miłośników przyrody.

WGN gwarantuje kompleksową obsługę przy zakupie tego ekskluzywnego dworu włącznie z pomocą w pozyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego dworu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (154-2205)

Kontakt:
e-mail: e.goryszewska@wgn.pl