slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolska). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 909 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 760 m2, a także ciekawa cena 1,3 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2011 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 220 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży to doskonała propozycja dla rodzin poszukujących ciszy, spokoju i bezpieczeństwa z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Ogromną zaletą oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest jej słoneczny taras. Na dużą uwagę zasługuje również atrakcyjna lokalizacja. Wnętrze w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało w nowoczesnym stylu:
na KONDYGNACJI 0 znajdziemy: kuchnię + kotłownię + salon + pralnię + hol wejściowy + garaż + sypialnię + wc + gabinet + łazienkę;
na KONDYGNACJI 1 znajdziemy: łazienkę + pomieszczenie gospodarcze + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o pełnej własności z wydzieloną Księgą Wieczystą. W przypadku wszelkich pytań na temat tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu i dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-182)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl