widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję na sprzedaż Świnoujście (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Świnoujście (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Świnoujścia (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 242 m2, a także ciekawą ceną 2,6 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2005 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie siedmiu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 4 985 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 10 744 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się niecodziennie spotykanym, prywatnym basenem na tarasie i możliwością wykonania prywatnej plaży. Osoby zmotoryzowane na pewno zainteresuje 2-stanowiskowy garaż. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
POZIOM 0:
– salon
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze
– aneks kuchenny
– hol
POZIOM 1:
– hol
– 4 sypialnie
– 4 balkony
– łazienka
POZIOM 2:
– garderoba
– pokój.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie ze stałą zabudową (w cenie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również doskonałą lokalizacją blisko popularnego parku narodowego. Na straży bezpieczeństwa wszystkich domowników ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży czuwa nowoczesna instalacja alarmowa + antywłamaniowe rolety. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji na sprzedaż zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-508)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl