slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 190 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 220 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 760 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 5 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2011. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 409 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjną, malowniczą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do Poznania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka również swoim komfortowym, nowoczesnym i zadbanym wnętrzem z przepięknym, słonecznym tarasem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych rodzin szukających ciszy, spokoju i bezpieczeństwa z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER: salon + jadalnia + kuchnia + sypialnia + gabinet + łazienka + wc + korytarz + 2-stanowiskowy garaż + kotłownia + pralnia
PODDASZE UŻYTKOWE: 2 sypialnie + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + korytarz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także zadbaną i ogrodzoną działką. W przypadku wszelkich pytań dotyczących oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji pozostajemy do dyspozycji pod adresem mejlowym: s.tamborski@wgn.pl. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-419)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl