slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 250 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 396 tys. zł (1 584 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 440 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie siedmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka od pierwszej prezentacji zieloną lokalizacją w sąsiedztwie przepięknych lasów i jezior. Cisza i spokój. Lokalizacja spodoba się w szczególności wielbicielom aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM ZERO: 3 pokoje + spiżarnia + kotłownia + pralnia + 2 garaże + jadalnia + 2 łazienki + schody + wiatrołap + wc + kuchnia + korytarz
POZIOM JEDEN: wc + korytarz + 4 sypialnie
POZIOM DWA: powierzchnia do zagospodarowania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca zadbaną, zagospodarowaną i zadbaną działką. Gwarantujemy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą tej luksusowej rezydencji, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2161)

Kontakt:
e-mail: leszno1@wgn.pl