slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 850 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 90,47 m2 powierzchni posadowiona na działce 616 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2021. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 9 395 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się w pierwszej kolejności znakomitą lokalizacją w cichej i spokojnej dzielnicy, w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Warto dodać w tym miejscu, że lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do Poznania, do autostrady A2 oraz drogi szybkiego ruchu S11. W okolicy nie brakuje typowo miejskiej infrastruktury, jak: szkoły, sklepy, piekarnie, przedszkola, żłobki, punkty usługowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej willi tworzą:
KONDYGNACJA 0: przedsionek + kuchnia + salon + łazienka + pomieszczenie gospodarcze + jadalnia;
KONDYGNACJA 1: łazienka + korytarz + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto starannie wypielęgnowany, zielonym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi atrakcyjną propozycję dla zamożnej rodziny poszukującej ciszy, spokoju, bezpieczeństwa i komfortu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa także nowoczesnym, zadbanym i zaprojektowanym z wyczuciem wyrafinowanego gustu wnętrzem. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-416)

Kontakt:
e-mail: m.cichy@wgn.pl