slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 1 kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 168 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 199 000 zł (7 137 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 776 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2019 roku z funkcjonalnym układem 5 pokoi. Cena do negocjacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca od pierwszego przekroczenia jej progu swoim przestronnym, komfortowym i zadbanym wnętrzem. Duża zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest na pewno wspaniała lokalizacja w spokojne okolicy. Wokół pola, łąki i lasy. Cisza i spokój. Nie brakuje jednakowoż tak potrzebnych w codziennym życiu sklepów, szkół, przedszkoli. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również przepięknym ogrodem z rekreacyjną altaną, grillem, wędzarnią, sauną i banią kąpielową. Dodatkowo na wyposażeniu oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji znajdziemy: powietrzną pompę ciepła typu „split” i wyposażoną kuchnię. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży prezentuje się następująco:
PARTER:
– salon;
– kuchnia;
– spiżarnia;
– taras zimowy;
– gościnny pokój;
– sypialnia z podwójną garderobą;
– łazienka;
– wc;
– przedpokój;
– kotłownia;
PODDASZE:
– dwie strefy mogące służyć za pokoje oraz wc.
Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno docenią praktyczną wiatę na dwa samochody.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym mieszkańcom wysoki poziom nie tylko bezpieczeństwa, ale i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Zapraszamy serdecznie na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1184)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl