slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 288,71 m2, a także ciekawą ceną 970 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 3 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1972 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 7 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 656 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 360 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoim przestronny i zadbanym wnętrzem, gdzie znajdziemy:
w PIWNICY:
– 7 pomieszczeń;
– 3 garaże;
– pomieszczenie gospodarcze;
na PARTERZE:
– 3 pokoje;
– kuchnię;
– łazienkę;
– spiżarnię;
– werandę;
– korytarz;
na PIĘTRZE:
– 4 pokoje;
– kuchnię;
– łazienkę;
– garderobę;
– spiżarnię.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją fenomenalną lokalizacją w spokojnej okolicy blisko centrum miasta. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. W zasięgu wzroku mamy: dyskont spożywczy, szkoły, przedszkola, park. Osoby zmotoryzowane docenią łącznie 5 miejsc parkingowych (2 na podjeździe + 3 w garażach). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, co gwarantują antywłamaniowe, zewnętrzne rolety. W poczet zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dopisać na koniec przepięknie wypielęgnowany ogród z oczkiem wodnym oraz altaną grillową.

WGN pomaga w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej willi i zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz obsługę notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-500)

Kontakt:
e-mail: p.kaczmarek@wgn.pl