slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Konin

Rezydencja do wynajęcia Konin

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w Koninie (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o trzech kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (1 300 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 1990 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 280 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na sześć pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 7 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem adresowana do majętnych osób poszukujących życia na światowym poziomie w otoczeniu luksusu, komfortu, bezpieczeństwa oraz ciszy. To także znakomita propozycja dla osób, które chcą mieszkać w wygodnej lokalizacji z łatwym i szybkim dostępem do infrastruktury handlowo-usługowej: galerii handlowej, punktów usługowych, sklepów etc. Dużym atutem oferowanej do wynajęcia ekskluzywnej rezydencji jest również pobliskie jezioro.

Luksusowa rezydencja do wynajmu imponuje ponadto pieczołowicie wypielęgnowanym ogrodem i olbrzymim tarasem. Ekskluzywna rezydencja na wynajem zachwyca swoim przepięknym, komfortowym i umeblowanym/wyposażonym wnętrzem. Znajdziemy tu:
KONDYGNACJĘ -1
KONDYGNACJĘ 0: pralnia + pokój + wc + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + przedpokój + wiatrołap;
KONDYGNACJĘ 1: wc + łazienka + 3 pokoje;
KONDYGNACJĘ 2: łazienka z wc + pokój.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu z trzema garażami. Luksusowa rezydencja do wynajęcia tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja do wynajęcia godna polecenia. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do wynajmu. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na wynajem) proszę o kontakt mailowy.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-472)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl