slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (2 616 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 372 m2, a także ciekawa cena 1,545 mln zł. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 590,54 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim olbrzymim potencjałem komercyjnym (część handlowo-usługowa). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż prezentuje się następująco:
PODPIWNICZENIE: pomieszczenia składowo-magazynowe + 3 korytarze + pomieszczenie składowo-magazynowe + klatka schodowa + kotłownia + pomieszczenie składowo-magazynowe;
PARTER: sklep + zaplecze + korytarz + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + pralnia + myjnia + łazienka z wc + pomieszczenie socjalne + biuro + chłodnia + komunikacja + klatka schodowa + garaż;
PIĘTRO 1: wiatrołap + 2 korytarze + klatka schodowa + salon + aneks kuchenny + sypialnia + jadalnia + łazienka + wc;
PIĘTRO 2: pomieszczenie strychowe + klatka schodowa;
PODDASZE: łazienka z wc + korytarz + 2 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją prestiżową lokalizacją tuż przy Rynku. W bliskiej odległości i sąsiedztwie punkty handlowo-usługowe. Pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz obsługę notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-517)

Kontakt:
e-mail: p.kaczmarek@wgn.pl