slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Kawalerka / 1 pokój / studio. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na dziesiątym piętrze. Standard deweloperski. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, dziesięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 50 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 431 zł/m2, co daje 421 544 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego. Warto podkreślić, że budynek oddany zostanie do użytku w 2024 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje już od przekroczenia progu zapierającymi dech w piersiach widokami na morze. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa olbrzymim potencjałem – 8% stopa zwrotu z 3-letnią gwarancją wynajmu. Dodatkowo w przypadku wpłaty 50% (lub większej) zaliczki przy podpisaniu umowy 6% kwoty zostanie zwrócone kupującemu na koniec każdego roku aż do zakończenia budowy.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w atrakcyjnej pod względem turystycznym okolicy. Znajdziemy tu park narodowy, zamki, lasy, historyczne miasto etc. Na smakoszy czekają kameralne kawiarnie, wykwintne restauracje, targowiska z ekologiczną żywnością etc. Blisko na plażę i do mariny. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca prestiżowym, wytwornym i stylowym wnętrzem z przemyślanym rozkładem (salon/sypialnia + balkon + aneks kuchenny + łazienka).

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-542)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl