slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Toruń (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Toruń (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 950 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 201 m2 powierzchni posadowiona na działce 965 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 7 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 726 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca malowniczą lokalizacją w spokojnej części miasta, blisko rzeki i przepięknych ogrodów działkowych. Luksusowa rezydencja do sprzedaży charakteryzuje się ponadczasową stylistyką, a przy tym jest przestronna, ciepła oraz pełna słońca. Luksusowa rezydencja do sprzedaży naszpikowana wieloma nowoczesnymi, inteligentnymi technologiami, dzięki którymi za pomocą smartfonu można monitorować i zmieniać szereg parametrów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może dużym potencjałem z możliwością zamieszkania przez rodzinę wielopokoleniową (układ pomieszczeń pozwala wydzielić osobny lokal). Zmotoryzowani docenią garaż + 2 otwierane automatycznie bramy wjazdowe + przestronny podjazd + automatyczną, segmentową bramę garażową.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji, co zawdzięcza między innymi zastosowaniu energooszczędnych materiałów oraz technologii (fotowoltaika 6 kW + panele solarne). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca estetycznie wykończonym wnętrzem o następującym rozkładzie:
PARTER:
– salon;
– taras;
– ogród;
– jadalnia;
– kuchnia;
– wc;
– łazienka;
– gabinet;
– pomieszczenie gospodarcze;
– korytarz;
– klatka schodowa;
– wiatrołap;
– kotłownia;
– garaż;
PIĘTRO:
– hol;
– schody;
– garderoba;
– 3 sypialnie;
– pokój rodzinny;
– przedpokój;
– łazienka.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zapewnia domownikom wysoki komfort i wygodę życia (m.in. klimatyzacja). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert przepięknie zadbaną działką z licznymi nasadzeniami. Dodatkowym atutem jest plac zabaw dla dzieci. W ogrodzie znajdziemy zielnik, pergolę z winogronem, drzewa, krzewy owocowe, magnolie, świerki, czereśnie). Na działce stoi również szklarnia i warzywnik wyposażonymi w system nawadniania. Atrakcyjna okolica – luksusowa rezydencja do sprzedaży poszczycić się może przepiękną lokalizacją w spokojnej, cichej i bezpiecznej okolicy. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-2368)

Kontakt:
e-mail: z.bialy@wgn.pl