slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 730 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 4 730 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 148 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, pięć pokoi na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 700 tys. zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją fantastyczną lokalizacją w bezpiecznej, cichej i spokojnej okolicy, wśród nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu znajdziemy liczne urzędy. park wodny, szkoły. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN
KONDYGNACJA ZERO:
– kuchnia
– pokój
– pokój dzienny
– korytarz
– łazienka
KONDYGNACJA JEDEN:
– 2 pomieszczenia pod kolejne sypialnie
– korytarz
– pokój sypialniany
– pomieszczenie pod łazienkę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje dodatkowo przepięknie zadbaną działką, stanowiącą pełną własność z wydzieloną księgą wieczystą, na której znajduje się niewielki budynek gospodarczy. Zainteresowanych prosimy o kontakt. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-303)

Kontakt:
e-mail: m.cichy@wgn.pl