slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Żagań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Żagań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Żagania (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (9 031 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 945 m2, a także ciekawa cena 895 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2021 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 99,1 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej, komfortowej kondygnacji, na której zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega negocjacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa już od pierwszego spojrzenia ciekawą bryłą z elewacją z architektonicznego betonu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się na terenie kameralnego osiedla, nieopodal lasu oraz rzeki. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się również swoim najbliższym otoczeniem, to znaczy starannie zagospodarowaną działką. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest wieloma nowoczesnymi i energooszczędnymi rozwiązaniami, jak na przykład fotowoltaika, klimatyzacja, instalacja pod światłowody, instalacja pod telewizję, instalacja alarmowa, monitoring.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto słonecznym, jasnym i widnym wnętrzem, co zawdzięcza panoramicznym oknom. Do długiej listy atutów należy koniecznie dopisać bajkowy ogród, drewniany taras i antresolę. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM ZERO: łazienka + pralnia + przedpokój + 2 pokoje + salon + aneks kuchenny
POZIOM JEDEN: łazienka + antresola + pokój.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana bogatym rodzinom, które cenią życie na światowym poziomie, komfort, prestiż, a także kontakt z naturą, spokój i elegancję. Zapraszamy na prezentację. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji, a przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5666)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl