slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Słupsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Słupsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Słupska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 315 m2, a także ciekawą ceną 999 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1980 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie jedenastu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 3 806 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 171 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych osób ceniących życie na światowym poziomie, prestiżu, najwyższy komfort, ciszę i spokój. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również fantastyczną lokalizacją w pobliżu przychodni zdrowia, szkół, sklepów, punktów usługowych etc. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do centrum miasta (10 minut) i obwodnicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto przepięknymi, okalającymi terenami zielonymi z naturalnym oczkiem wodnym.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: taras + pralnia + kotłownia + klatka schodowa + 4 łazienek + balkon + 11 pokoi + jadalnia + kuchnia + hol. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Właściciele aut docenią z pewnością garaż plus liczne miejsca postojowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się dużym potencjałem komercyjnym, gdyż doskonale nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej (np. hostelu na trzydzieści osób).

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-19413)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl