slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (11 106 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 280 m2, a także ciekawa cena 1,999 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2017 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 180 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastycznymi widokami na góry i malowniczą lokalizacją w słynnej, uzdrowiskowej miejscowości. Wokół znajdziemy liczne atrakcje, jak np. Park nad Wisłą, Górski Park Równica, Kolej Linowa, Park Linowy, Rezerwat Przyrody, Muzeum Ustrońskie, Pijalnia Wód w Parku Zdrojowym, Sokolarnia, Leśny Park Niespodzianek itp. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: schowek + garaż + łazienka + 2 tarasy + kuchnia + pokój dzienny + hol + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 balkony + 3 sypialnie + hol
KONDYGNACJA 2: nieużytkowe poddasze.
Dużym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest także osobny budynek dla gości (łazienka + pokój dzienny).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom komfort i bezpieczeństwo. O to pierwsze dba klimatyzacja i ogrzewanie podłogowe (sterowanie także za pomocą smartfonu). Gwarancją bezpieczeństwa natomiast jest przygotowana instalacja pod monitoring. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana została w stylu „glamour”.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z wyposażeniem.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26573)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl