slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Słupsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Słupsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Słupska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 400 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,26 mln zł (5 650 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 100 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie dziesięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znakomicie nadaje się pod wykwintną restaurację, pensjonat ze SPA albo agroturystykę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną lokalizacją. To wymarzona oferta dla zamożnych klientów, którzy cenią bliskość centrum, a jednocześnie chcą mieszkać w spokojnej okolicy w kontakcie z naturą. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż wciąż podlega negocjacji. W cenie ujęto już stałą zabudowę kuchni, wyposażenie łazienek, a także meble (do negocjacji). Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dodać starannie wypielęgnowaną działkę. Osoby zmotoryzowane docenią 2-stanowiskowy garaż przylegający do bryły budynku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również wysmakowanym wnętrzem z praktycznym rozkładem pomieszczeń:
NAJNIŻSZY POZIOM: kotłownia + siłownia + 4 pokoje + łazienka;
ŚRODKOWY POZIOM: jadalnia + pokój dzienny + łazienka + hol wejściowy + taras + kuchnia + sypialnia + przedpokój;
WYŻSZY POZIOM: pomieszczenie gospodarcze + 2 balkony + łazienka + 4 pokoje.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (042-60)

Kontakt:
e-mail: slawno@wgn.pl