slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,34 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 257,62 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 280 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2017. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 201 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim wysmakowanym wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
NAJNIŻSZA KONDYGNACJA: 2 tarasy + pokój dzienny + wiatrołap + garaż + schowek + hol + łazienka + kuchnia;
KONDYGNACJA ŚRODKOWA: łazienka + 3 sypialnie + 3 balkony + hol;
PODDASZE NIEUŻYTKOWE.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także swoją rewelacyjną lokalizacją. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy bogatą infrastrukturę handlowo-usługową. W niedalekiej odległości mieści się większość atrakcji turystycznych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana licznymi gadżetami XXI wieku, jak choćby:
– sterowane za pomocą telefonu ogrzewanie podłogowe;
– sterowane zdalnie z pilota, elektryczne rolety;
– internet;
– klimatyzacja;
– sterowane elektrycznie markizy nad tarasem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. Za bezpieczeństwo odpowiada tu instalacja pod monitoring + instalacja alarmowa + antywłamaniowe drzwi otwierane na linie papilarne + zabezpieczenia przeciwśnieżne na dachu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się starannie wypielęgnowaną działką z funkcjonalnym budynkiem gościnnym. W poczet zalet należy koniecznie dopisać także fantastycznie zaaranżowany ogród.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z wyposażeniem. Ciekawostką jest fakt, że część tego wyposażenia przyjechała na indywidualne zamówienie z Hiszpanii oraz Włoch. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto przepięknym widokiem na Czantorię i Równicę. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26882)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl