slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 168 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,199 mln zł (7 137 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 776 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2019 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją pieczołowicie wypielęgnowaną i zadbaną działką. Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana została licznymi nowoczesnymi gadżetami XXI wieku, jak np.:
– kominek z grawitacyjnym rozprowadzeniem ciepła;
– ogrzewanie podłogowe.
Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno wiata na dwa pojazdy znajdująca się przed budynkiem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także przemyślanym rozkładem pomieszczeń z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + przedpokój + wc + łazienka + podwójna garderoba + sypialnia + pokój gościnny + taras zimowy + spiżarnia + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: 2 strefy mogące służyć za pokoje + wc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie ze znajdującą się na wyposażeniu:
– banią kąpielową;
– sauną;
– wędzarnią;
– grillem;
– altaną rekreacyjną;
– zagospodarowanym ogrodem;
– wyposażeniem kuchni;
– powietrzną pompą ciepła.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również dogodną lokalizacją z szybkim dojazdem do obwodnic Trójmiasta oraz wielu ważnych miejsc. Okolica uważana jest za cichą, dobrze skomunikowaną oraz spokojną. Na wyciągnięcie ręki najpotrzebniejsza infrastruktura: przedszkola, szkoły, sklepy. Wokół nie brakuje lasów, łąk i pól.  Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wciąż do uzgodnienia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy serdecznie na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1364)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl