wizualizacja prezentuje przykładową, nowoczesną aranżację salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Szczecin

Rezydencja do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 87,84 m2, a także ciekawą ceną 550 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2020 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej działka 50 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 6 261 zł/m2. Standard deweloperski.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 3 pokoje + aneks kuchenny + wc + poddasze użytkowe do własnej aranżacji + salon + 2 łazienki. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z 2 miejscami parkingowymi (dodatkowo płatne). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa imponującym tarasem i malowniczą lokalizacją. Cisza i spokój. W pobliżu szkoła, sklep, znana galeria handlowa.

Jeśli masz pytania dotyczące tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, skontaktuj się z nami drogą mejlową (e.osinska@wgn.pl). Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1151)

Kontakt:
e-mail: e.osinska@wgn.pl