okazała bryła luksusowej rezydencji na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferowana w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 833 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 690 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o powierzchni 180 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 9 800 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim ogromnym potencjałem komercyjnym. na działce znajduje się dochodowy tartak z magazynem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi znakomitą propozycję dla rodzin poszukujących komfortu, prestiżu, najwyższego standardu, a także cichej i spokojnej lokalizacji wśród zieleni.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER salon + kuchnia + łazienka + hol
PIĘTRO: 2 sypialnie + hol.
Dużym udogodnieniem jest także balkon typu loggia.
Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż niezwykle stylowe, co podkreślają efektowne, drewniane schody oraz belki przy suficie wykonane z modrzewia. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią osobny garaż. Na działce znajdziemy również kotłownię. W poczet zalet oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji należy również wliczyć zadbany ogród z przepięknymi krzewami, iglakami i owocowymi drzewami. Zapraszamy na prywatną prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Pomagamy w uzyskania finansowania na zakup ekskluzywnej rezydencji oraz w przeprowadzeniu przez cały proces zakupu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Strony transakcji są objęte ubezpieczeniem OC. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (036-14)

Kontakt:
e-mail: radomsko.nieruchomosci@wgn.pl