slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin

Rezydencja do sprzedaży Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego i została oddana do użytku w 2021 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 762 zł/m2. Standard deweloperski. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 594 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o powierzchni 87,84 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 50 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w cennie netto, do której należy doliczyć podatek w wysokości 8%.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją doskonałą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy z dala od zgiełku miasta. Nieopodal znajdziemy szkoły, sklepy oraz popularną galerię handlową. Duża zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest jej wygodny rozkład pokoje i pomieszczeń:
na KONDYGNACJI 0: korytarz + przedsionek + łazienka + aneks kuchenny + salon;
na KONDYGNACJI 1: korytarz + łazienka + 3 pokoje;
PODDASZE: powierzchnia użytkowa.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto przepięknym, słonecznym tarasem. Majętne osoby dysponujące wieloma samochodami docenią 2 miejsce postojowe. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1416)

Kontakt:
e-mail: m.zawadzki@wgn.pl